Zvířecí urna Siena - Marine 2,8l
Keramická urna Siena má sametový povrch v modré barvě bez motivu. Více
Kód: V65-2800-200
Keramická urna Siena
má sametový povrch v modré barvě bez motivu. A jsou specifické svou jednoduchostí a elegancí. Urna je vhodná pro popel zvířátka od 35 kg.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Modrá
- Objem: 2,8l
- Rozměry: (V x Š) 20 x 14,5 cm
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Modrá |
| Typ dekoru | Bez motivu |
| Motiv | Bez ničeho |
| Výška | 20 cm |
| Šířka/ průměr | 14,5 cm |
| Hmotnost zvířátka | 35-80kg |
| Váha | 1,2 kg |
| Objem | 2,8 l |
| Tvar |



