Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

FAQ

Dotazy k objednávání Dotazy k produktům

Dotazy k objednávání

Jakými dalšími způsoby, než přes e-shop mohu objednat zboží?

Pokud máte technické potíže, nenašli jste požadovaný produkt nebo se neorientujete v systému, můžete vytvořit objednávku také prostřednictvím e-mailu na adrese info@weburny.cz nebo telefonicky na čísle: +420 601 556 498.


Nepřišlo mi potvrzení objednávky, jak zjistím, jestli byla zaevidována?

Zkontrolujte, zda náhodou zpráva nespadla do složky „hromadné“ nebo „spam“. Pokud ji tam nenajdete, pravděpodobně jste zadali špatně svůj e-mail a zpráva vám proto nemohla být doručena. Kontaktujte prosím zákaznický servis.


Kdy mi přijde objednané zboží?

Na detailu každého produktu naleznete předpokládaný termín dodání. Bližší informace o dodání naleznete na: https://www.weburny.cz/doba-dodani-zbozi


Jaké jsou možné způsoby platby?

Přehled všech plateb včetně cen naleznete na: https://www.weburny.cz/moznosti-platby


Jaké jsou možné způsoby doručení?

Přehled všech doprav včetně cen naleznete na: https://www.weburny.cz/moznosti-doruceni


Jak reklamovat zboží a jaká je záruční doba?

Podrobný návod pro reklamaci naleznete na: https://www.weburny.cz/reklamace

Veškeré námi prodávané zboží má 2letou záruku.


Jak vrátit zboží?

Podrobný návod pro vrácení zboží naleznete na: https://www.weburny.cz/vraceni


Jak jsou zabaleny balíčky od vás?

Vaše zásilky pečlivě balíme s důrazem na diskrétnost bez reklam a loga. Druh balíku se přizpůsobuje povaze zboží a vždy zajistíme bezpečné zabalení, aby nedošlo při přepravě k žádnému poškození.


Mohu si u vás vytvořit účet?

Registrace je možná pouze pro firmy specializující se v oblasti pohřebnictví, kamenictví nebo prodeje smutečního sortimentu.


Je možný osobní odběr?

Ano, zboží si můžete vyzvednout na pobočce v Ústí nad Labem, kde je možné zboží vyzvednout ještě tentýž den, nebo na výdejně v Praze, kde je k vyzvednutí cca po 1 pracovním dni od objednání.


Mohu v objednávce něco změnit?

Pokud vaše objednávka ještě nebyla předána přepravci, je možné ji změnit. Nejrychlejší způsob je zavolat na zákaznické oddělení +420 601 556 498


Dotazy k produktům

Lze do uren vložit úřední plastová vložka vydávaná krematoriem?

Všechny urny v naší nabídce (kromě mini uren, uren uměleckých a specifických druhů uren ekologických) jsou uzpůsobeny tak, aby do nich šla vložit úřední plastová vložka z krematorií v České a Slovenské republice. V případě ekologické urny doporučujeme vložit popel bez úřední plastové vložky.


Z čeho jsou vyrobené ekologické urny?

Ekologické urny jsou vyráběny z materiálu ARBOFORM®, jehož hlavními složkami jsou lignin (cca 30%), celulóza (cca 60%) a přírodní přísady. Vyrobené urny jsou 100% biologicky rozložitelné a mají podobné vlastnosti jako výrobky z plastu.


Proč urna obsahuje provázky?

Provázky slouží k manipulaci s urnou a spouštění urny během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na konci provázků zapadly do direk a nebyly tak vidět.


Mohu ekologickou urnu vložit jinam než do země?

Ano, urny jsou 100% rozložitelné v zemi a zároveň velice pevné v jakémkoliv jiném prostředí. Pokud urnu vložíte kamkoliv jinam než do země, zůstane nedotčená a nepoškozená.


Jak dlouho trvá rozklad ekologické urny?

Proces rozkladu urny v zemi začíná po 1 roce a trvá až 5 let.


Mají ekologické urny certifikát?

Ano, mají. Rádi vám ho pošleme na vaši žádost prostřednictvím e-mailu.


Kam všude mohu urnu umístit?

Urny jsou vhodné na doma, do kolumbária, do hrobu (do země), na náhrobní desku nebo do urnové skřínky a do exteriéru. Umístění urny závisí především na materiálu a jejím účelu.


Jak vybrat urnu?

Podrobný průvodce výběrem urny naleznete zde: https://www.weburny.cz/a/jak-spravne-vybrat-urnu-jaky-zvolit-material-a-kam-ji-umistit


Jak lze urnu konfigurovat?

V naší nabídce naleznete mosazné a lepené štítky, do kterých údaje gravírujeme a rovnou upevňujeme na urny z naší nabídky. Jako alternativu štítku nabízíme vyřezávané písmo, které vyryjeme do barevné fólie a poté přeneseme na urnu. Na urny také provádíme rytecké práce.


Jak dodat popel pro výrobu pamětního skla?

Malé množství popela (10 g/sklo) můžete dodat na jedné z našich poboček nebo nám ho zaslat přes kurýrní službu. Pokud se rozhodnete pro zaslání popela přes kurýrní službu, musíte nejprve popel přesypat do uzavíratelného sáčku nebo ampulky. Poté zabalené odnést na nejbližší podací místo Zásilkovny, kde sdělíte obsluze unikátní kód: 97776880 a balíček nám zašlou na naše náklady k nám na pobočku, nebo jej odešlete Českou Poštou na adresu: Weburny.cz, Masarykova 1688/49, 400 01 Ústí nad Labem. Pamětní sklo vám dodáme do 4 až 8 týdnů.


Nenašli jste odpověď na váš dotaz?

Rádi Vám poradíme na info@weburny.cz a na lince +420 601 556 498 v pracovních dnech mezi 9:30 až 16:00.

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz