Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

O nás

E-shop Weburny.cz byl založen již v roce 2009 a za celou dobu svého fungování rozšířil svůj sortiment více než dvojnásobně. Nyní jsme Vám schopni nabídnout urny z více než 15 druhů materiálů, v celkovém počtu přes 1600 unikátních modelů. Jedním z cílů je poskytovat sortiment cenově dostupný všem zákazníkům, a také uspokojit zákazníky náročnější.

Všechny naše urny mají kvalitní provedení a moderní design. V našem sortimentu jistě naleznete urnu, která bude odpovídat Vašim představám a bude úctyhodnou památkou na život zesnulého.

Téměř všechny urny v naší nabídce (kromě mini uren, uren uměleckých a specifických druhů uren ekologických) jsou uzpůsobeny tak, aby do nich šla vložit úřední plastová vložka z krematorií v České a Slovenské republice. Většina nabízených uren také může být opatřena kvalitním mosazným štítkem, jehož výrobu i upevnění pro Vás rádi zajistíme.

Obchod Weburny.cz provozuje společnost Šimon & Šípek s.r.o. My, její majitelé, Jan Šimon a Jan Šípek, jsme ji propůjčili svá příjmení proto, že 100% ručíme za kvalitu veškerého nabízeného zboží a služeb. Jsme členy Sdružení pohřebnictví v ČR. Naší prioritou je precizní provedení všech dodávaných uren a štítků, citlivé jednání a rychlost vyřízení Vaší objednávky. Je-li to v našich silách, jsme připraveni vyjít maximálně vstříc Vašim speciálním přáním a tak Vám ulehčit těžké období odchodu blízkého člověka. 

Součástí e-shopu Weburny.cz je i řada informací týkajících se úmrtí, kremace, pohřebného a dalších užitečných rad, jimiž se snažíme pomoci všem, kteří se ocitli v nelehké životní situaci a prochází si těžkým obdobím spojeným s úmrtím milované osoby.

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz