Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Velkoobchod

Na veškerý sortiment, který nabízíme na e-shopu, poskytujeme možnost velkoobchodní spolupráce. Velkoobchod platí jak pro širokou nabídku uren, tak pro památeční předměty. Velkoobchod je primárně zaměřen na firmy v oblasti pohřebnictví, kamenictví a prodeje smutečního sortimentu.

Pokud máte zájem o spolupráci, vyplňte prosím registrační formulář nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@weburny.cz. Rádi se s vámi spojíme a domluvíme případnou osobní schůzku.

Krátce o našich produktech

V naší nabídce naleznete až 2500 unikátních modelů vyrobených z více než 15 druhů materiálů. Jako jediní v České republice představujeme ekologické urny vyrobené z certifikovaného materiálu ARBOFORM®. Tyto urny nabízí inovativní řešení pro pohřební průmysl, neboť jsou 100% biologicky rozložitelné v půdě a zároveň se vyznačují vysokou odolností v suchém prostředí. Každá naše urna kombinuje moderní vzhled s prvotřídní kvalitou.

Co vám nabízíme:

  • Výhodnou partnerskou slevu: Pro vás jako partnera máme připravenou výhodnou partnerskou a množstevní slevu na celý náš sortiment.
  • Široký výběr: Nabízíme více než 2500 unikátních modelů vyráběných z více než 15 druhů materiálů.
  • Partnerská cena na památeční předměty a ručně vyráběné výrobky: Pro naše partnery máme připraveny zvýhodněné ceny právě na tyto jedinečné produkty.
  • Velkoobchodní účet v e-shopu: Správa objednávek, fakturace, více doručovacích adres v jednom účtu a jednoduchý objednávkový proces.
  • Sjednávací tištěné katalogy: Pro vaše zákazníky máme připravené tištěné katalogy, které jim pomohou lépe se orientovat v naší nabídce a usnadní jim výběr.
  • Jsme flexibilní a vycházíme vstříc: Jsme flexibilním partnerem, který se snaží vyhovět každému vašemu individuálnímu požadavku.


+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz