Zvířecí urna Lina - Rubínová 2,8l
Kovová urna Lina má matný, třpytivý povrch v odstínu rubínové červené, který je zdobený ozdobným páskem okolo obvodu urny ve zlatém provedení.
Zvířecí urna Lina - Rubínová 2,8l
Kovová urna Lina má matný, třpytivý povrch v odstínu rubínové červené, který je zdobený ozdobným páskem okolo obvodu urny ve zlatém provedení. Více
Kód: V609-2800-6031
Kovová urna Lina
má matný, třpytivý povrch v odstínu rubínové červené, který je zdobený ozdobným páskem okolo obvodu urny ve zlatém provedení. Tato urna má velmi designově tvarované víko. Urna je vhodná pro popel zvířátka od 35 kg.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Hlavní parametry
- Materiál: Kov
- Barva: Červená
- Objem: 2,8l
- Rozměry: (V x Š) 25,5 x 15,5 cm
Parametry
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Typ dekoru | Ozdobný pásek |
| Motiv | Zlatý pásek |
| Výška | 25,5 cm |
| Šířka/ průměr | 15,5 cm |
| Hmotnost zvířátka | 35-80kg |
| Váha | 0,5 kg |
| Objem | 2,8 l |
| Tvar |






