Zvířecí urna Lina - Rosé 1,5l
Kovová urna Lina má matný, třpytivý povrch v růžové barvě, který je zdobený ozdobným páskem okolo obvodu urny ve zlatém provedení.
Zvířecí urna Lina - Rosé 1,5l
Kovová urna Lina má matný, třpytivý povrch v růžové barvě, který je zdobený ozdobným páskem okolo obvodu urny ve zlatém provedení. Více
Kód: V608-1500-6091
Kovová urna Lina
má matný, třpytivý povrch v růžové barvě, který je zdobený ozdobným páskem okolo obvodu urny ve zlatém provedení. Tato urna působí velmi jemně a elegantně díky zdobení. Urna je vhodná pro popel zvířátka od 10-35 kg.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Hlavní parametry
- Materiál: Kov
- Barva: Růžová
- Objem: 1,5l
- Rozměry: (V x Š) 18,5 x 12,5 cm
Parametry
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Barva | Růžová |
| Typ dekoru | Ozdobný pásek |
| Motiv | Zlatý pásek |
| Výška | 18,5 cm |
| Šířka/ průměr | 12,5 cm |
| Hmotnost zvířátka | 10-35kg |
| Váha | 0,3 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Tvar |




