Zvířecí urna Herz - Rubínová 1,5l
Keramická urna Herz má sametový, třpytivý povrch v červené barvě a je ve tvaru srdce.
Zvířecí urna Herz - Rubínová 1,5l
Keramická urna Herz má sametový, třpytivý povrch v červené barvě a je ve tvaru srdce. Více
Kód: V58-1500-6030
Keramická urna Herz
má sametový, třpytivý povrch v červené barvě a je ve tvaru srdce. Tato urna je bez motivu. Urna je vhodná na popel zvířátka od 10-35 kg.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Červená
- Objem: 1,5l
- Rozměry: (V x Š) 11 cm x 22 cm
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Typ dekoru | Bez motivu |
| Motiv | Bez ničeho |
| Výška | 11 cm |
| Šířka/ průměr | 22 cm |
| Hmotnost zvířátka | 10-35kg |
| Váha | 1,3 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Tvar |



