Rozptylový tubus - Zelený 0,5l
Rozptylový tubus - Zelený 0,5l
Rozptylový tubus
má matný povrch v zelené barvě a má objem 0,5l. Tubus je vhodný pro popel zvířátka do 10 kg. Biologicky rozložitelná urna jednoduchého designu je vyrobena z přírodních papírových materiálů. Lze ji použít k řízenému rozptylu zvířecího popela nebo pro jeho uložení do země, přičemž v suchém vnitřním prostředí může sloužit jako trvalá urna.
Co jsou "Ekologické urny" a jaké jsou jejich výhody?
Respekt a odpovědnost k životnímu prostředí je velmi důležitou součástí našeho podnikání. Tyto urny jsou 100% biologicky rozložitelné v zemi a zároveň jsou velmi odolné v suchém prostředí. Pokud tedy urnu uložíte kamkoliv jinam než do země, vydrží vám neporušená. Jakmile urnu vložíte do země, začne se pomalu rozkládat a přeměňovat na vodu, oxid uhličitý a humus.(Rozklad urny začíná po jednom roce v zemi a trvá cca 5 let do kompletního rozložení.)
Výhody:
- Šetrné k životnímu prostředí
- Vyrobeno z obnovitelných zdrojů
- V suchu vydrží vcelku
- Široká nabídka
Hlavní Parametry
- Materiál: Přírodní papírová složka
- Barva: Zelená
- Objem: 0,5l
- Rozměry: (V x Š) 13,5 x 7 cm
| Materiál | Papír |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Typ dekoru | Bez motivu |
| Motiv | Bez ničeho |
| Výška | 13,5 cm |
| Šířka/ průměr | 7 cm |
| Hmotnost zvířátka | Do 10kg |
| Váha | 0,1 kg |
| Objem | 0,5 l |



