Kovová urna Pure Infinity - Bílá
Kovová urna Pure má krémově bílý povrch a je ručně zdobena kamínky Swarovski, které jí dodávají třpytivý a jedinečný vzhled.
Kovová urna Pure
má krémově bílý povrch a je ručně zdobena kamínky Swarovski, které jí dodávají třpytivý a jedinečný vzhled. Tato kombinace je velmi jednoduchá a elegantní.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Hlavní Parametry
- Materiál: Kov (Ocel)
Barva: Bílá
- Objem: 4,0 l
- Rozměry: (V x Š) 27,5 x 19 cm
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Typ dekoru | Motiv, Kamínky Swarovski |
| Motiv | Nekonečno |
| Výška | 27,5 cm |
| Šířka/ průměr | 19 cm |
| Váha | 1 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |
| Tvar |



