Keramická urna Flair - Břečťan
Keramická urna Flair nabízí krásný a jednoduchý vzhled, který zdobí nepřehlédnutelný ručně malovaný motiv břečťanu.
Keramická urna Flair
nabízí krásný a jednoduchý vzhled, který zdobí nepřehlédnutelný ručně malovaný motiv břečťanu. Tato kombinace je velmi jemná.
Keramická urna je určena především pro umístění v interiéru nebo v kolumbáriu a není vhodná pro venkovní prostory.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Typ dekoru | Motiv, Ručně malovaný |
| Motiv | Květinový |
| Výška | 30 cm |
| Šířka/ průměr | 21 cm |
| Váha | 2,4 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |



