Keramická urna Emilia - Kříž
Keramická urna Emilia má oblý tvar a glazovaný povrch v černé barvě zdobený zlatým motivem kříže a lemováním kolem víka.
Keramická urna Emilia
má oblý tvar a glazovaný povrch v černé barvě zdobený zlatým motivem kříže a lemováním kolem víka. Tato kombinace je velmi decentní.
Keramická urna je určena především pro umístění v interiéru nebo v kolumbáriu a není vhodná pro venkovní prostory.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Typ dekoru | Motiv |
| Motiv | Kříž, Křesťanský |
| Výška | 26,5 cm |
| Šířka/ průměr | 22,5 cm |
| Váha | 2 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |
| Tvar |



