Keramická urna Art - Východ slunce
Keramická urna Art má krásný přírodní povrch zdobený ručně malovaný motivem východu slunce.
Keramická urna Art - Východ slunce
Keramická urna Art má krásný přírodní povrch zdobený ručně malovaný motivem východu slunce. Více
Kód: H9311
Keramická urna Art
má krásný přírodní povrch zdobený ručně malovaný motivem východu slunce. Tato kombinace udává unikátní vzhled.
Keramická urna je určena především pro umístění v interiéru nebo v kolumbáriu a není vhodná pro venkovní prostory.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Žlutá |
| Typ dekoru | Motiv, Ručně malovaný |
| Motiv | Východ slunce |
| Výška | 32 cm |
| Šířka/ průměr | 21 cm |
| Váha | 3,2 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |



