Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Vrácení zboží

Některý z produktů vám nevyhovuje nebo jste měli jinou představu? Připravili jsme stručný návod, jak ideálně při vrácení zboží postupovat.

Odstoupit od smlouvy, tedy vrátit zboží bez udání důvodu, můžete do 14 kalendářních dnů (nikoliv pracovních). Tato lhůta začíná plynout od okamžiku, kdy vy nebo vámi zvolená příslušná osoba zboží převzala (např. pokud si zákazník převzal zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

Vrácené zboží nesmí být poškozené ani zničené a musí být vráceno v původním stavu, aby vám mohla být vrácena jeho plná cena.

Jak postupovat při vrácení zboží?

1. Vyplňte formulář k odstoupení od smlouvy

Stáhněte si prosím a vyplňte formulář k odstoupení od smlouvy, který následně přiložíte spolu s fakturou ke zboží, které vracíte.

2. Zabalte zboží

Kompletní balík, který obsahuje zboží určené k vrácení a výše uvedené dokumenty, prosím řádně zabalte tak, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě.

Pro zabalení objednávky můžete využít její původní balení.

3. Odešlete zboží

Zboží buď můžete odnést na kteroukoliv naši pobočku nebo na nejbližší podací místo Zásilkovny (naleznete zde). V případě využití služeb Zásilkovny, uveďte prosím obsluze kód: 94712191, díky kterému bude vaše zásilka zdarma odeslána zpět k nám.

4. Hotovo

Po přijetí vráceného zboží vás budeme informovat e-mailem. Peníze vám budou vráceny během několika pracovních dní na váš bankovní účet, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží.


Pokud nejste spokojeni s některým z navrhovaných způsobů vrácení, můžete nám produkty také vrátit na vlastní náklady.

Zásilku pošlete na adresu:

Weburny.cz
Masarykova 1688/49
Ústí nad Labem 400 01

Jaké zboží nelze vrátit?

  • Zboží, které bylo zakoupeno déle než před 14 dny
  • Zboží bylo upraveno podle požadavků zákazníka.
  • Poškozené zboží.


Nevíte si rady? 

Napište nám, prosím, na info@weburny.cz nebo zavolejte na infolinku +420 601 556 498 (pouze všední dny 9:30-16:00)

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz