Partnerský prodej - Informace ke spolupráci

  • Tato sekce je věnována výhradně obchodním partnerům, spolupracující s Weburny.cz. Najdete zde aktuální katalogy, letáčky ke stažení a informace ke spolupráci.
  • Registrace a přihlášení do e-shopu je možná pouze pro firmy zabývající se pohřebnictvím, kamenictvím a prodejem smutečního sortimentu.

Výhody spolupráce s námi

  Zvýhodněné ceny na kompletní sortiment
  Zvyšující se sleva už od 5 ks
  Smuteční šperky a skleněné výrobky za skvělou cenu!
  Tištěné sjednávací katalogy na každou vaší pobočku
  Jednoduchý přehled o objednávkách a fakturách
  Při objednávce nad 10 000 kč bez DPH doprava zdarma!
  Jednoduché objednávání a spolehlivé doručení
  Vycházíme vstříc každému vašemu požadavku

Jak s námi začít spolupracovat

  Vyplňte registrační údaje včetně údajů o vaší společnosti. Registrovat se můžete zde 
  Po registraci vám přijde email s informacemi a aktuálním ceníkem k sjednávacím katalogům.
  Přejděte do sekce Můj účet a vyplňte dodací adresy. V této sekci můžete sledovat i stavy vašich objednávek


Proč si vybrat nás? 

Jsme největším ověřeným prodejcem a dodavatelem urnových obalů a smutečního sortimentu v České Republice. Na trhu působíme již od roku 2009 a nyní jsme schopni nabídnou urny z více než 15 druhů materiálů, v celkovém počtu přes 1000 kvalitních unikátních modelů.

Nabízíme například ekologické urny vyráběné z certifikované, biologicky rozložitelné hmoty na bázi ligninu zvané ARBOFORM nebo také kovové urny vyráběné z kvalitních kovů. Velice oblíbeným materiálem je také dřevo, urny jsou vyrobeny ze dřeva té nejvyšší kvality a jejich design v sobě snoubí moderní eleganci s tradicí výroby. Veškeré dřevěné urny jsou vyráběné ručně.


V naší nabídce naleznete také smuteční šperky s popelem z nerezové oceli jako přívěsky na řetízek či náramek. Dovnitř šperku se vsype malé množství popela jako vzpomínka na zesnulého. 

 


Vyberete si také z nabídky našich skleněných památečních výrobků. Vyrobeny jsou z barnatého skla a jedná se o 100% ruční práci z české sklárny. Vybrat si můžete z památečních srdíček či pamětních skel.

 

PDF katalog a letáčky si můžete stáhnout níže