Zvířecí urna Skulptura - Kočka bílá 0,4l
Kovová urna Skulptura má lesklý povrch, který je v bílém provedení a má tvar kočky.
Zvířecí urna Skulptura - Kočka bílá 0,4l
Kovová urna Skulptura má lesklý povrch, který je v bílém provedení a má tvar kočky. Více
Kód: V5780
Kovová urna Skulptura
má lesklý povrch, který je v bílém provedení a má tvar kočky. Tato urna působí velmi neobvykle a je přizpůsobena vašemu milovanému mazlíčkovi. Urna je vhodná pro popel zvířátka do 10kg.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Hlavní parametry
- Materiál: Kov
- Barva: Bílá
- Objem: 0,4l
- Rozměry: (V x Š) 22,5 x 9 cm
Parametry
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Typ dekoru | Bez motivu |
| Motiv | Bez ničeho |
| Výška | 22,5 cm |
| Šířka/ průměr | 9 cm |
| Hmotnost zvířátka | Do 10kg |
| Váha | 1,4 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Tvar |



