Zvířecí urna Infinity Sorrento - Graphit 1,5l
Zvířecí urna Infinity Sorrento - Graphit 1,5l
Ekologická urna Infinity Sorrento
má matný, sametový povrch v odstínu grafitové černé, který je zdobený láskyplnou páskou s tlapkami. Pásek s tlapkou symbolizuje zvláštní pouto mezi člověkem a zvířetem a je připomínkou vzácných společně sdílených okamžiků. Urna je vhodná pro popel zvířátka od 10-35 kg.
Co jsou "Ekologické urny" a jaké jsou jejich výhody?
Respekt a odpovědnost k životnímu prostředí je velmi důležitou součástí našeho podnikání. Urny jsou vyráběny z materiálu ARBOFORM®, jehož hlavními složkami jsou lignin (cca 30%), celulóza (cca 60%) a přírodní přísady. Tyto urny jsou 100% biologicky rozložitelné v zemi a zároveň jsou velmi odolné v suchém prostředí. Pokud tedy urnu uložíte kamkoliv jinam než do země, vydrží vám neporušená. Jakmile urnu vložíte do země, začne se pomalu rozkládat a přeměňovat na vodu, oxid uhličitý a humus.(Rozklad urny začíná po jednom roce v zemi a trvá cca 5 let do kompletního rozložení.)
Výhody:
- Šetrné k životnímu prostředí
- Vyrobeno z obnovitelných zdrojů
- V suchu vydrží vcelku
- Široká nabídka

Hlavní Parametry
- Materiál: Arboform (přírodní materiál)
- Barva: Černá
- Objem: 1,5l
- Rozměry: (V x Š) 17,5 x 12 cm
| Materiál | Arboform |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Typ dekoru | Ozdobný pásek |
| Motiv | Tlapka, Ozdobný pásek |
| Výška | 17,5 cm |
| Šířka/ průměr | 12 cm |
| Hmotnost zvířátka | 10-35kg |
| Váha | 0,2 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Tvar |



