Zvířecí urna Herz Paw - Champagne 0,5l
Keramická urna Herz Paw má sametový, třpytivý povrch v hnědé barvě a je ve tvaru srdce. Je ručně zdobená krásnými kamínky Swarovski ve tvaru tlapky.
Zvířecí urna Herz Paw - Champagne 0,5l
Keramická urna Herz Paw má sametový, třpytivý povrch v hnědé barvě a je ve tvaru srdce. Je ručně zdobená krásnými kamínky Swarovski ve tvaru tlapky. Více
Kód: V58-500-6078
Keramická urna Herz Paw
má sametový, třpytivý povrch v hnědé barvě a je ve tvaru srdce. Je ručně zdobená krásnými kamínky Swarovski ve tvaru tlapky. Urna je vhodná na popel zvířátka do 10kg.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Hnědá
- Objem: 0,5l
- Rozměry: (V x Š) 8 cm x 15 cm
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Hnědá |
| Typ dekoru | Kamínky Swarovski |
| Motiv | Tlapka |
| Výška | 8 cm |
| Šířka/ průměr | 15 cm |
| Hmotnost zvířátka | Do 10kg |
| Váha | 0,6 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Tvar |



