Zvířecí urna Herz Crystal - Bílá 0,5l
Keramická urna Herz Crystal má sametový, třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce. Je ručně zdobená krásnými kamínky Swarovski.
Zvířecí urna Herz Crystal - Bílá 0,5l
Keramická urna Herz Crystal má sametový, třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce. Je ručně zdobená krásnými kamínky Swarovski. Více
Kód: V58-500-6065
Keramická urna Herz Crystal
má sametový, třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce. Je ručně zdobená krásnými kamínky Swarovski. Urna je vhodná na popel zvířátka do 10kg.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Bílá
- Objem: 0,5l
- Rozměry: (V x Š) 8 cm x 15 cm
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Typ dekoru | Kamínky Swarovski |
| Motiv | Abstraktní |
| Výška | 8 cm |
| Šířka/ průměr | 15 cm |
| Hmotnost zvířátka | Do 10kg |
| Váha | 0,6 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Tvar |



