Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Umělecká urna Piano

Urna je dílem českého výtvarníka, sochaře a umělce Martina Chmelaře, a je individuálním uměleckým dílem, které si zachovává výtvarně-estetickou hodnotu. Ta je navíc podtržena originálním signováním, umístěným na okraji každého vyrobeného kusu.

Umělecká urna Piano

Urna je dílem českého výtvarníka, sochaře a umělce Martina Chmelaře, a je individuálním uměleckým dílem, které si zachovává výtvarně-estetickou hodnotu. Ta je navíc podtržena originálním signováním, umístěným na okraji každého vyrobeného kusu. Více
Kód: 49005
Kód: 49005
24 900 Kč

Materiál: akrylátová směs/laminát a skelná tkanina, 100% ruční práce

Rozměry: 20 cm x 24 cm x 22 cm

Objem: 7,5 litru

Umístění: interiér, exteriér, kolumbárium, urnový hrob

Štítek: urna obsahuje měděný štítek s iniciály zemřelého na ručně vyrobené gumové zátce (součástí urny) - jméno, datum narození a datum úmrtí vyplňte do poznámky při objednávce.

Urna je dílem českého výtvarníka, sochaře a umělce Martina Chmelaře. Urna prochází pečlivou ruční výrobou. Od skicovaných návrhů až po samotnou modelaci prováděnou v hlíně. Výsledkem je patinovaná skořepina odlitá z akrylátové směsi. Ta je obohacena o skelnou tkaninu, jež dodává celému výrobku nesmírnou pevnost a zároveň lehkost (váha samotné urny se pohybuje okolo 2,5 kg). Díky těmto svým kvalitám je materiál vhodný hlavně do interiéru. Jinou variantou je pak urna vyrobená například v bronzu (pokud máte zájem o tuto variantu, kontaktujte nás prosím). Materiál odolávající povětrnostním vlivům i toku času dodává této „exteriérové verzi“ vysokou stálost a neobyčejně trvalou hodnotu. Urna je opatřena otvorem o průměru 5 cm, který je určen pro vsyp popela a který uzavírá ručně vyrobená gumová zátka. Kvůli zvýšené bezpečnosti je uzávěr doplněn o těsnící okraj bránící zátce v jejím případném vypadnutí. Na této zátce se potom nachází měděný štítek s vyrytým jménem a datací zesnulého. I přes všechna funkční a technická opatření je urna individuálním uměleckým dílem, které si zachovává výtvarně-estetickou hodnotu. Ta je navíc podtržena originálním signováním, umístěným na okraji každého vyrobeného kusu. K urně obdržíte i certifikát pravosti podepsaný přímo autorem. Více o autorovi naleznete na www.martinchmelar.com.

Do této urny nelze vložit úřední plastovou vložku, kterou vydávají krematoria. Popel se do urny vkládá v ochranném sáčku, který jej chrání před rozsypáním při poškození urny.   Tento úkon pro Vás vykoná pohřební služba.

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Články

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz