Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Pamětní přívěsek Zlaté Srdce

Přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru srdce se zlatou urničkou uvnitř. Dovnitř Přívěsku se vsype malé množství popela jako vzpomínka na zesnulého.

Pamětní přívěsek Zlaté Srdce

Přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru srdce se zlatou urničkou uvnitř. Dovnitř Přívěsku se vsype malé množství popela jako vzpomínka na zesnulého. Více
Skladem - ihned k expedici. (V případě urny se štítkem se může dodací lhůta mírně lišit.)
990 Kč

| Přívěsky z kvalitní chirurgické oceli slouží jako dokonalá vzpomínka na Vaší milovanou osobu. Srdce má uvnitř malou kulatou urničku ve zlaté barvě, kterou lze vyndat po rozevření přívěsku. Vnitřní prostor urničky umožňuje uchovat malou část popela, pramínek vlasů nebo jiný drobný vzpomínkový předmět. Urnička je šroubovací.

| Materiál: Nerezová chirurgická ocel

| Jedná se o přívěsek, který si můžete zavěsit na řetízek nebo náramek. Přívěsek v sobě ukrývá dutinku, do níž se vsype malé množství popela zesnulého a tato dutinka je pak neprodyšně uzavřena těsnicím šroubkem se závitem. 

| V případě objednávky Vám přijde v ozdobné krabičce s malým trychtýřkem, kterým můžete popel vsypat dovnitř šperku. Přesypání tak zvládne každý sám doma. V případě potřeby tuto službu vykonáme za vás na našich pobočkách.

| Šperky jsou vyrobeny z nerezové chirurgické oceli, což je hypoalergenní kov, který nekoroduje a ani se nešpiní. Navíc tyto šperky jsou nenáročné na údržbu a jsou cenově přijatelnější ve srovnání s jinými kovy.

| Kvalitní řetízek na přívěsky můžete zakoupit zde

Parametry
Výška 30 mm
Šířka 23 mm
Hloubka 7 mm

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz