Objevte kolekci památečních skel z prvotřídního českého křišťálu

Přívěsek na popel Srdce V

Přívěsek na popel z chirurgické oceli má tvar srdce, který má uprostřed motiv kříže a je v černém provedení. Dovnitř Přívěsku se vsype malé množství popela jako vzpomínka na zesnulého.

Přívěsek na popel Srdce V

Přívěsek na popel z chirurgické oceli má tvar srdce, který má uprostřed motiv kříže a je v černém provedení. Dovnitř Přívěsku se vsype malé množství popela jako vzpomínka na zesnulého. Více
Kód: IJD8439
Skladem - ihned k expedici
Kód: IJD8439
990 Kč

Přívěsek na popel Srdce V

má tvar srdce, který má uprostřed motiv kříže a je v černém provedení. Dovnitř Přívěsku se vsype malé množství popela jako vzpomínka na zesnulého. V případě objednávky Vám příjde šperk v ozdobné krabičce s návodem a malým trychtýřkem, kterým můžete vsypat popel dovnitř šperku. Přesypání tak zvládne každý sám doma. V případě potřeby tuto službu vykonáme zdarma za vás na našich pobočkách.

Osobní a důstojná památka na vaše milované

Přívěsek na popel z chirurgické oceli slouží jako dokonalá vzpomínka na Vaší milovanou osobu. Přívěsek je vyroben z chirugické oceli, což je hypoalergenní kov, který nekoroduje a ani se nešpiní. Navíc jsou velmi nenáročné na údržbu a jsou cenově přijatelnější ve srovnání s jinými kovy. Přívěsek si můžete zavěsit na řetízek nebo náramek, který nabízíme v našem sortimentu také. Přívěsek v sobě ukrývá dutinku, do níž se vsype malé množství popela zesnulého a tato dutinka je poté neprodyšně uzavřena těsnícím šroubkem se závitem. 

Hlavní Parametry

  • Materiál: Chirurgická ocel
  • Barva: Černá, Stříbrná
  • Rozměr přívěsku: 1,8 x 1,8 cm
Parametry
Materiál Chirurgická ocel
Barva Černá, Stříbrná
Výška 1,8 cm
Šířka 1,8 cm
Hloubka 0,6 cm

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz