Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Přívěsek na popel Bronzové Srdce

Přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru srdce s bronzovou urničkou uvnitř. Dovnitř Přívěsku se vsype malé množství popela jako vzpomínka na zesnulého.

Přívěsek na popel Bronzové Srdce

Přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru srdce s bronzovou urničkou uvnitř. Dovnitř Přívěsku se vsype malé množství popela jako vzpomínka na zesnulého. Více
Kód: SRD-R
Skladem - ihned k expedici
Kód: SRD-R
990 Kč

| Přívěsky z kvalitní chirurgické oceli slouží jako dokonalá vzpomínka na Vaší milovanou osobu. Srdce má uvnitř malou kulatou urničku v bronzové barvě, kterou lze vyndat po rozevření přívěsku. Vnitřní prostor urničky umožňuje uchovat malou část popela, pramínek vlasů nebo jiný drobný vzpomínkový předmět. Urnička je šroubovací.

| Materiál: Nerezová chirurgická ocel

| Jedná se o přívěsek, který si můžete zavěsit na řetízek nebo náramek. Přívěsek v sobě ukrývá dutinku, do níž se vsype malé množství popela zesnulého a tato dutinka je pak neprodyšně uzavřena těsnicím šroubkem se závitem. 

| V případě objednávky Vám přijde v ozdobné krabičce s malým trychtýřkem, kterým můžete popel vsypat dovnitř šperku. Přesypání tak zvládne každý sám doma. V případě potřeby tuto službu vykonáme za vás na našich pobočkách.

| Šperky jsou vyrobeny z nerezové chirurgické oceli, což je hypoalergenní kov, který nekoroduje a ani se nešpiní. Navíc tyto šperky jsou nenáročné na údržbu a jsou cenově přijatelnější ve srovnání s jinými kovy.

| Kvalitní řetízek na přívěsky můžete zakoupit zde

Parametry
Materiál Chirurgická ocel
Barva Stříbrná
Výška 3 cm
Šířka 2,3 cm
Hloubka 0,6 cm

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz