Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Přívěsek na popel Tlapka - Zlatý

Přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru tlapky se zlatou urničkou uvnitř. Dovnitř se vsype malé množství popela jako vzpomínka na milovaného mazlíčka.

Přívěsek na popel Tlapka - Zlatý

Přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru tlapky se zlatou urničkou uvnitř. Dovnitř se vsype malé množství popela jako vzpomínka na milovaného mazlíčka. Více
Kód: TKU-Z
Skladem - ihned k expedici
Kód: TKU-Z
990 Kč

| Přívěsky z kvalitní chirurgické oceli slouží jako dokonalá vzpomínka na Vašeho milovaného mazlíčka. Tlapka má uvnitř malou kulatou urničku ve zlaté barvě, kterou lze vyndat po rozevření přívěsku. Vnitřní prostor urničky umožňuje uchovat malou část popela, pramínek vlasů nebo jiný drobný vzpomínkový předmět. Urnička je šroubovací.

| Materiál: Nerezová chirurgická ocel

| Jedná se o přívěsek, který si můžete zavěsit na řetízek nebo náramek. Dutinka přívěsku je  neprodyšně uzavřena těsnicím šroubkem se závitem. 

| V případě objednávky Vám přijde v ozdobné krabičce s malým trychtýřkem, kterým můžete popel vsypat dovnitř šperku. Přesypání tak zvládne každý sám doma. V případě potřeby tuto službu vykonáme za vás na našich pobočkách.

| Šperky jsou vyrobeny z nerezové chirurgické oceli, což je hypoalergenní kov, který nekoroduje a ani se nešpiní. Navíc tyto šperky jsou nenáročné na údržbu a jsou cenově přijatelnější ve srovnání s jinými kovy.

| Kvalitní řetízek na přívěsky můžete zakoupit zde

Parametry
Materiál Chirurgická ocel
Barva Stříbrná
Výška 2,5 cm
Šířka 2,3 cm
Hloubka 0,6 cm

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz