Křišťálová urna Linum - Černá 14,5 cm
Křišťálová urna Linum je v černém provedení a je uměleckým počinem českých sklářů, vyrobena tradičním postupem za použití toho nejkvalitnějšího olovnatého křišťálu.
Křišťálová urna Linum - Černá 14,5 cm
Křišťálová urna Linum je v černém provedení a je uměleckým počinem českých sklářů, vyrobena tradičním postupem za použití toho nejkvalitnějšího olovnatého křišťálu. Více
Kód: 27903
Křišťálová urna Linum
je v černém provedení a je uměleckým počinem českých sklářů, vyrobena tradičním postupem za použití toho nejkvalitnějšího olovnatého křišťálu.
Tradice a nadčasová elegance
Naše křišťálové urny jsou skutečným důkazem staletí proměn a řemeslných dovedností. Urny jsou ručně broušené a vyrobené z prvotřídního českého olovnatého křišťálu s více než 24% obsahem PbO. Každý brus do tohoto křehkého materiálu odhaluje dokonalé, neuvěřitelně detailní vzory a je upřímným odrazem vloženého času a zručnosti.
*Do těchto uren nelze vložit úřední plastovou urnu, kterou vydávají krematoria.
Hlavní parametry
- Materiál: Křišťálové sklo
- Barva: Černá
- Objem: 1,5l
- Rozměry: (V x Š) 14,5 x 12,2 cm
Parametry
| Materiál | Křišťálové sklo |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Obsah PbO: | 24 % |
| Výška | 14,5 cm |
| Šířka/ průměr | 12,2 cm |
| Váha | 1 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✖ |



