Kovová urna Noctis - Červená/Růže
Kovová urna Noctis má povrch v červeném provedení, který je zdobený motivem růže a zlatým ozdobným páskem okolo obvodu víka.
Kovová urna Noctis - Červená/Růže
Kovová urna Noctis má povrch v červeném provedení, který je zdobený motivem růže a zlatým ozdobným páskem okolo obvodu víka. Více
Kód: H3960RO
Kovová urna Noctis - Červená/Růže
má povrch v červeném provedení, který je zdobený motivem růže a zlatým ozdobným páskem okolo obvodu víka. Motiv růže je ve zlatém provedení s hezkými detaily. Okolo podstavce urny je ozdobný zlatý pásek.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Hlavní Parametry
- Materiál: Kov (Ocel)
- Barva: Červená
- Objem: 4,0 l
- Rozměry: (V x Š) 28 x 19 cm
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Typ dekoru | Ozdobný pásek, Motiv |
| Motiv | Květinový, Růže, Zlatý pásek |
| Výška | 28 cm |
| Šířka/ průměr | 19 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |



