Kovová urna Lucea - Bílá/Kříž
Kovová urna Lucea má povrch v bílém provedení, který je zdoben motivem kříže a je zdoben ozdobným páskem.
Kovová urna Lucea - Bílá/Kříž
Kovová urna Lucea má povrch v bílém provedení, který je zdoben motivem kříže a je zdoben ozdobným páskem. Více
Kód: H881K-GB
Kovová urna Lucea - Bílá/Kříž
má povrch v bílém provedení, který je zdoben motivem kříže a je zdoben ozdobným páskem okolo obvodu urny. Motiv kříže je ve zlatém provedení a je ještě lemován jemnou zlatou linkou okolo motivu.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Hlavní Parametry
- Materiál: Kov (Ocel)
- Barva: Bílá
- Objem: 4,0 l
- Rozměry: (V x Š) 27 x 18 cm
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Typ dekoru | Motiv |
| Motiv | Kříž, Křesťanský |
| Výška | 27 cm |
| Šířka/ průměr | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |
| Tvar |



