Kovová urna Klasik - Růže/Zelená
Kovová urna Klasik má povrch v zeleném provedení, který je zdoben ozdobným páskem s motivem růží.
Kovová urna Klasik - Růže/Zelená
Kovová urna Klasik má povrch v zeleném provedení, který je zdoben ozdobným páskem s motivem růží. Více
Kód: H834Rb
Kovová urna Klasik
má povrch v zeleném provedení, který je zdoben ozdobným páskem s motivem růží. Ozdobný pásek je ve stříbrném provedení. Povrch urny je v designu kořenového dřeva.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Typ dekoru | Ozdobný pásek |
| Motiv | Květinový, Růže |
| Výška | 27 cm |
| Šířka/ průměr | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |
| Tvar |



