Kovová urna Faith Černá - Listy
Kovová urna Faith Černá má povrch v černém provedení, který je zdobený motivem listů.
Kovová urna Faith Černá - Listy
Kovová urna Faith Černá má povrch v černém provedení, který je zdobený motivem listů. Více
Kód: H880ab
Kovová urna Faith černá
má povrch v černém provedení, který je zdobený motivem listů. Motiv listů je ve zlatém provedení a rozbrazuje javorové listy.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Typ dekoru | Motiv |
| Motiv | Javorový list |
| Výška | 27 cm |
| Šířka/ průměr | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |
| Tvar |



