Kovová urna Eliora - Tepaná
Kovová urna Eliora má povrch v šedém provedení s povrchovou úpravou hammer finish.
Kovová urna Eliora - Tepaná
Kovová urna Eliora má povrch v šedém provedení s povrchovou úpravou hammer finish. Více
Kód: H890
Kovová urna Eliora
má povrch v šedém provedení s povrchovou úpravou hammer finish. Hammer finish je speciální typ povrchové úpravy, kdy barva nebo lak po zaschnutí vytvoří strukturu připomínající jemné údery kladívkem do kovu. Povrch pak nevypadá hladce, ale má lehce nepravidelnou, plastickou texturu.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Typ dekoru | Tepaný vzor |
| Motiv | Bez ničeho |
| Výška | 27 cm |
| Šířka/ průměr | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |
| Tvar |



