Kovová urna Aibrush - Schody do nebe
Kovová urna Airbrush má povrch v černém provedení, který je zdobený ručně malovaným motivem schodů do nebe za pomocí malířské techniky airbrush.
Kovová urna Aibrush - Schody do nebe
Kovová urna Airbrush má povrch v černém provedení, který je zdobený ručně malovaným motivem schodů do nebe za pomocí malířské techniky airbrush. Více
Kód: H3060
Kovová urna Airbrush
má povrch v černém provedení, který je zdobený ručně malovaným motivem schodů do nebe za pomocí malířské techniky airbrush. Airbrush neboli americká retuš, je malířská technika využívající malé pistole ke stříkání barvy pomocí stlačeného vzduchu.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Další informace
- Rozměry urny jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby do ní bylo možné vložit úřední vložku z krematorií v České republice.
- Urna obsahuje provázky určené k manipulaci s urnou a jejímu spouštění během pohřbu do země. Pokud se provázky nevyužijí, lze je protáhnout tak, aby knoflíčky na jejich koncích zapadly do připravených otvorů a nebyly viditelné.
Parametry
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Typ dekoru | Motiv |
| Motiv | Křesťanský |
| Výška | 28 cm |
| Šířka/ průměr | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✔ |
| Tvar |



