Kovová miniurna Zara
má povrch v bílém provedení a je zdobena ozdobným zlatým proužkem. Na víku se nachází vlastní čajová svíčka.
Význam miniurny
Pamětní miniurna slouží jako dokonalá vzpomínka na vašeho blízkého. Do urny lze vložit snubní prsten manžela nebo manželky. Fotografie s milovanou osobou nebo část popela. Každý člověk má svou individuální památku, díky níž na zesnulého rád vzpomíná.
Ke každé miniurně této série je k dispozici odpovídající velká urna.
Parametry
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Typ dekoru | Ozdobný pásek, Bez motivu |
| Motiv | Zlatý pásek |
| Výška | 11 cm |
| Šířka/ průměr | 8 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,25 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✖ |
| Se svíčkou | Ano |



