Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Keramická urna Remember Me

Keramické urny Remember Me mají jednoduchý vzhled, zdobený víkem ve starozlaté barvě. Jedinečný design urny zajišťují speciální kameny, které dodávají různé typy energií.

Keramická urna Remember Me

Keramické urny Remember Me mají jednoduchý vzhled, zdobený víkem ve starozlaté barvě. Jedinečný design urny zajišťují speciální kameny, které dodávají různé typy energií. Více
Kód: 48547

Produkt již není v nabídce

| Keramické urny z edice Remember Me mají elegantní a jednoduchý vzhled, zdobený víkem ve starozlaté barvě. Unikátnost této urny zajišťují kameny ve tvaru slz, které dodávají různé typy energie. Urny jsou k dispozici v šesti variantách a jsou určené především pro umístění v interiéru či v kolumbáriu.

| Materiál: Keramika

Umístění produktu:

  • Interiér
  • Kolumbárium.
  • Urnový hrob


Sodalit
se používá pro podporu komunikace a harmonie. Jedná se o modrý kámen s bílými nebo šedými pruhy a vzhledem připomíná lapis lazuli. Sodalit byl pojmenován podle svého obsahu sodíku a byl poprvé objeven v Grónsku v roce 1806.
Sodalit
Tygří oko
se často používá pro podporu sebevědomí a odhodlání. Jedná se o hnědý kámen s charakteristickými zlatými pruhy, které vypadají jako oko tygra. Tygří oko bylo poprvé objeveno v Jižní Africe a je využíváno již po staletí pro léčebné účely a ochranu před negativní energií.

Tygří oko
Jaspis 
se používá pro podporu síly, odvahy a stability. Jedná se o kámen různých barev, včetně červené, hnědé, zelené, šedé a modré. Jaspis byl používán již v dávných civilizacích jako ochranný kámen a pro léčebné účely.
Jaspis 
Obsidián
se používá pro ochranu a odstraňování negativní energie. Jedná se o tmavý kámen s hladkým a skelným povrchem, který vzniká z rychle tuhnoucí lávy. Obsidián byl používán již v pravěku pro výrobu zbraní, ale také pro léčebné účely a jako amulet.
Obsidián
Malachit 
se používá pro podporu transformace a ochranu proti negativní energii. Jedná se o zelený kámen s charakteristickými proužky a kruhovými vzory. Malachit byl využíván již v dávných civilizacích pro výrobu šperků a ozdob, ale také pro léčebné účely.  
Malachit 

Parametry
Materiál Keramika
Výška 28 cm
Šířka/ průměr 20 cm
Váha 3 kg
Lze vložit úřední vložku
Tvar F9

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Články

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz