Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Keramická urna Remember Me

Keramická urna Remember Me má jemný povrch zdobený víkem ve starozlaté barvě. Unikátnost této urny zajišťují kameny, které dodávají různé typy energie.

Keramická urna Remember Me

Keramická urna Remember Me má jemný povrch zdobený víkem ve starozlaté barvě. Unikátnost této urny zajišťují kameny, které dodávají různé typy energie. Více
Kód: 48547

Produkt již není v nabídce

Kovová urna Remember Me

má jemný povrch zdobený víkem ve starozlaté barvě. Unikátnost této urny zajišťují kameny, které dodávají různé typy energie. Tato kombinace s kameny je velmi neobvyklá, za to překrásná.

Tradice a ruční výroba

Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách. 

Sodalit
se používá pro podporu komunikace a harmonie. Jedná se o modrý kámen s bílými nebo šedými pruhy a vzhledem připomíná lapis lazuli. Sodalit byl pojmenován podle svého obsahu sodíku a byl poprvé objeven v Grónsku v roce 1806.
Sodalit
Tygří oko
se často používá pro podporu sebevědomí a odhodlání. Jedná se o hnědý kámen s charakteristickými zlatými pruhy, které vypadají jako oko tygra. Tygří oko bylo poprvé objeveno v Jižní Africe a je využíváno již po staletí pro léčebné účely a ochranu před negativní energií.

Tygří oko
Jaspis 
se používá pro podporu síly, odvahy a stability. Jedná se o kámen různých barev, včetně červené, hnědé, zelené, šedé a modré. Jaspis byl používán již v dávných civilizacích jako ochranný kámen a pro léčebné účely.
Jaspis 
Obsidián
se používá pro ochranu a odstraňování negativní energie. Jedná se o tmavý kámen s hladkým a skelným povrchem, který vzniká z rychle tuhnoucí lávy. Obsidián byl používán již v pravěku pro výrobu zbraní, ale také pro léčebné účely a jako amulet.
Obsidián
Malachit 
se používá pro podporu transformace a ochranu proti negativní energii. Jedná se o zelený kámen s charakteristickými proužky a kruhovými vzory. Malachit byl využíván již v dávných civilizacích pro výrobu šperků a ozdob, ale také pro léčebné účely.  
Malachit 

Parametry
Materiál Keramika
Výška 28 cm
Šířka/ průměr 20 cm
Váha 3 kg
Lze vložit úřední vložku
Tvar F9

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Články

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz