Keramická miniurna Royal Black - Růže
Keramická miniurna Royal Black má černý povrch na němž se okolo celého obvodu nachází ozdobný pás lemovaný zlatými pruhy, který je vyplněn motivem růží...
Keramická miniurna Royal Black
má matný černý povrch na němž se okolo celého obvodu miniurny nachází ozdobný pás, který je lemovaný zlatými pruhy a je vyplněn motivem růží. Miniurna je vyrobena z kvalitní keramiky a na víku má vlastní čajovou svíčku.
Význam miniurny
Pamětní miniurna slouží jako dokonalá vzpomínka na vašeho blízkého. Do urny lze vložit snubní prsten manžela nebo manželky. Fotografie s milovanou osobou nebo část popela. Každý člověk má svou individuální památku, díky níž na zesnulého rád vzpomíná.
Ke každé miniurně této série je k dispozici odpovídající velká urna.
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Typ dekoru | Ozdobný pásek |
| Motiv | Květinový, Růže |
| Výška | 13 cm |
| Šířka/ průměr | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✖ |
| Se svíčkou | Ano |



