Keramická miniurna Nova II - Mátová zelená
Keramická miniurna Nova II má matný povrch v odstínu mátové zelené a její vzhled připomíná povrch kamene.
Keramická miniurna Nova II - Mátová zelená
Keramická miniurna Nova II má matný povrch v odstínu mátové zelené a její vzhled připomíná povrch kamene. Více
Kód: H26963-MI
Keramická miniurna Nova II
má matný povrch v odstínu mátové zelené a její vzhled připomíná povrch kamene. Na víku se nachází vlastní čajová svíčka.
Význam miniurny
Pamětní miniurna slouží jako dokonalá vzpomínka na vašeho blízkého. Do urny lze vložit snubní prsten manžela nebo manželky. Fotografie s milovanou osobou nebo část popela. Každý člověk má svou individuální památku, díky níž na zesnulého rád vzpomíná.
Ke každé miniurně této série je k dispozici odpovídající velká urna.
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Typ dekoru | Bez motivu, Kamenný vzhled |
| Motiv | Bez ničeho |
| Výška | 13 cm |
| Šířka/ průměr | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✖ |
| Se svíčkou | Ano |




