Keramická miniurna Colour Line - Antracitová
Keramická miniurna Colour Line má sametový povrch v antracitové barvě, který doplňuje zlatý proužek a elipsový tvar.
Keramická miniurna Colour Line
má sametový povrch v antracitové barvě, který doplňuje zlatý proužek a elipsový tvar. Na víku se nachází vlastní čajová svíčka.
Význam miniurny
Pamětní miniurna slouží jako dokonalá vzpomínka na vašeho blízkého. Do urny lze vložit snubní prsten manžela nebo manželky. Fotografie s milovanou osobou nebo část popela. Každý člověk má svou individuální památku, díky níž na zesnulého rád vzpomíná.
Ke každé miniurně této série je k dispozici odpovídající urna.
Parametry
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Typ dekoru | Ozdobný pásek, Bez motivu |
| Motiv | Zlatý pásek |
| Výška | 13 cm |
| Šířka/ průměr | 10 cm |
| Váha | 0,4 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Lze vložit úřední vložku | ✖ |
| Se svíčkou | Ano |



