Objevte kolekci pamětních skel z prvotřídního českého křišťálu

Zařízení pohřbu online

Úmrtí blízké osoby je náročná životní situace, která se po desetiletí pojí s návštěvou kanceláře pohřební služby, neosobním vybíráním z katalogů, a především nepřehlednými cenami služeb. To se rozhodla změnit moderní pohřební služba Goodbye.cz. Na jejich webových stránkách lidé vypravují poslední rozloučení se zesnulými online.

S nápadem založit pohřební platformu přišel Jiří Štěpánek v létě roku 2020 na základě sledování mezer v oboru za času pandemických omezení. V tu dobu podle něj začali lidé mnohem více přemýšlet o smrti a sepisovat závěti. „Pohřebnictví jako řemeslo funguje posledních sto padesát let téměř stejně, zatímco svět kolem nás a naše potřeby se rapidně vyvíjí a mění,” uvedl Štěpánek, který se rozhodl dělat se svým týmem věci jinak.

Z působení v Praze a Brně se Goodbye nyní rozrostlo do dalších dalších šesti krajských měst, kde dává možnost lidem vyřídit záležitosti kolem pohřbu z pohodlí domova a za transparentní ceny. Vybírat mohou z klasických i alternativních obřadů, či zvolit jednoduchou kremaci bez obřadu.

Kromě pohřbů se Goodbye věnuje také kampani # mluvíme o smrti na sociálních sítích, jejímž cílem je detabuizovat témata spojená s umíráním.

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz